En rymlig Citroen Jumpy från 2017. Miltal: 62094km. Bilen kör bra vid korta tester, inga märkbara fel. AC:n kyler bra. Vinterdäck inkluderas.
Få repor och skador, frånsett en stor repa troligtvis i synfältet och ett stenskott på framrutan.
Senast godkända besiktning: 2020-10-05
Besiktigas senast: 2022-10-31
OBS! Bilen säljs obesiktigad och vi rekommenderar därför hämtning med biltransport.