Fiat Doblo 1,6 105hk Diesel
Fordonsår 2020, 7000 mil
6 växlad manuell.
3 sitsig.
Står på sommardäck nu, vinterhjul finns.
Inredning från Work Systerm i skåpdel.
Kupefläkt går endast på läge 4. Oljelampa i instrumenteringen blinkar vilket indikerar ett servicebehov. För lackskador, bucklor och andra defekter, se bilder. Sprucken vindruta. Enda servicehistoriken som finns är dokument enligt bilder.
Användningsförbud pga fordonsrelaterade skulder.
Om bilen säljs utanför Sverige/export så kommer registreringsskyltarna att plockas bort. Fordonet levereras avställt och utan försäkring för att transporteras på väg.
Fordonet har för närvarande en finansiering. Den kommer att vara löst innan leverans, och medföljer inte fordonet. Leverans kommer att kunna ske tidigast ca 7-10 dagar efter erhållen likvid.
Eventuella fordonsrelaterade skulder medföljer fordonet, du kan läsa mer om detta här: https://transportstyrelsen.se/sv/vagtrafik/Fordon/Fordonsrelaterade-skulder/
Vi rekommenderar att du som köpare själv kontrollerar det aktuella skuldläget innan du budar på bilen. Detta görs genom att ringa till Transportstyrelsens talsvar på telefon 0771-141516