Citroën Jumpy Van 2.0 HDi Manuell, 120hk, 2008
Cirka 19000 mil
Spricka vindruta. Småskador, repor och liknande finns.
Finns sommar och vinterdäck. Punktering på ett av däcken som är monterat.
Stått still ett år och skick allmänt är okänt. Körförbud. Säljes som reparations-objekt / befintligt skick.
Bilen är skuldfri.
Ej gått att testa fordon, batteri helt slut.
Eventuella verktyg i bakskuffen ingår ej,