Citroën Berlingo 1.6 HDi.
Registreringsnummer: PRR590.
Mätarställning: 146042 km, Enligt mätaren.
Senast godkända besiktning: 2022-07-07.
Dubbade vinterdäck på stålfälgar, cirka 50% kvarstår av mönsterdjupet.
Skåp med öppningsbar sida och bak.
Drag.
Motor och kupéuttag.
Förekommer repor, rost, bucklor och skav runtom bilen.
Motorlampan lyser ibland, ej felsökt av oss.
Bilen är uppstartad och enklar funktionstestad av oss.
Se bilder.
Rekommenderar visning.