*AUKTION FÖRLÄNGD PGA TIDIGARE BRISTFÄLLIG INFORMATION*
- Ny Metro Therm 98l varmvattenberedare 230/400v
- Direktverkande vattenburen värme via Värmebaronen (fungerar, men används ej – ersatt
med luft/luft)
- Luft/luft Daikin – 2 split (två innerdelar) – från 2017/06, servad hösten 2021
- Ny elcentral 2017 med dvärgsäkringar, huvudbrytare, jordfelsbrytare
- Willerby Dorchester 37x12/2B – troligen från mitten / slutet av 90-talet
- Städskrubb
- Gasspis & gasugn
- 2 toaletter, varav en med dusch
- 2 sovrum, varav ”master bedroom” med egen toalett.
- Trädäck cirka 13,5x2,5m – två trappor upp till trädäcket.
- Tilltagen garderob i ”master bedroom”
- Garderob i andra sovrummet
- PVC fönster / dörrar
- Inga spår av fukt eller dålig lukt
- Fin i underredet, inga tecken på fukt eller vattenskador, alltid stått upp-pallad, ej stått på gräs, utan på underlag av makadam. / bärlager / dränerat underlag sedan den köptes in 2017
- Efter demontering av trädäck / ”kjol” av trä och lastsäkring av ute del luft.
Det är bara att köra iväg.
- Allt inne i villavagnen ingår, inklusive trädäck, stativ till luft/utedel, möbler som står på
trädäcket.
- Utvändiga mått villavagn:
Längd: cirka 11,5m (13ft)
Bredd: Cirka 3,7m (37ft)
- Används som åretruntboende från 2017 till och med sommaren 2022
Önskas visning, kontakta handläggare.
(2-dagars framförhållning önskas.)