Volkswagen Golf i yttre skick enligt bilder.
Inga anmärkningar på motor och drivlina efter kortare provkörning.
Fordonet ger ett gott intryck vid provkörning och fotografering.
Fordonet har genomgått en lättare service samt rekond inför försäljning.
Kända fel och brister:
Repor och mindre bucklor förekommer på bilen.
Ytterligare fel och brister som inte beskrivits kan förekomma. Vi rekommenderar alltid att boka visning samt provkörning innan budgivning.
Chassinummer/VIN: WVWZZZ1KZCM605454