Badrumsskåp med måtten 30 x 16 mm, med två släta och mjukstängande luckor. Skåpet har 1 st. fast hyllplan i trå och 4 st. flyttbara hyllplan i glas.
Observera att första visningsbilden är en produktbild från tillverkaren.
Dessa produkter är en blandning av helt nya produkter, visnings/skyltexemplar, demoprodukter, returvaror samt emballage- och transportskadade varor.
Repor och skador kan förekomma! Alla produkter är ej uppackade för fotografering och kan således ej garanteras skick. Objekten säljs i befintligt skick och omfattas EJ av garanti!