Götaland

Välkommen att kontakta en PS:are på en ort nära dig!
 

 

Svenljunga - PS Huvudkontor Svenljunga - PS Huvudkontor
Niklas Jonsson - Platsansvarig
010-475 91 27
niklas.jonsson@ps.se
Lars Liljedahl - Värderingsansvarig
010-475 91 47
lars.liljedahl@ps.se
 
Göteborg - PS Distriktskontor Göteborg - PS Distriktskontor
Robin Åsedal - Distriktschef / värdering / försäljning
010-475 91 63
robin.asedal@ps.se
Ola Happstadius - Värdering/försäljning
010-475 91 38
ola.happstadius@ps.se
   
Nol - PS Distriktskontor Nol - PS Distriktskontor
Ronny Henriksson - Platsansvarig
010-475 91 67
ronny.henriksson@ps.se
Roger Henriksson
010-475 91 83
roger.henriksson@ps.se
   
Vänersborg - PS Distriktskontor Vänersborg - PS Distriktskontor
Ronny Henriksson - Platsansvarig
010-475 91 67
ronny.henriksson@ps.se
Roger Henriksson
010-475 91 83
roger.henriksson@ps.se
   
Malmö - PS Distriktskontor Linköping - PS Distriktskontor
Torbjörn Friis - Platsansvarig/Key Account Manager
0707-508 165
torbjorn.friis@ps.se
Marcus Vångström
010-475 91 04
marcus.vangstrom@ps.se
   
Försäljningsrepresentanter  
Lammhult Växjö
Mikael Pehrsson
010-475 91 70
mikael.pehrsson@ps.se
Mathias Kristoffersson
0707-943 452
mathias.kristoffersson@ps.se
   
Tostared  
Mikael Engström
0766-453 500
mikael.engstrom@ps.se