Götaland

Välkommen att kontakta en PS:are på en ort nära dig!
 

Svenljunga - PS Huvudkontor Svenljunga - PS Huvudkontor
Peter Roswall
010-475 91 14
peter.roswall@ps.se
Lars Liljedahl - Värderingsansvarig
010-475 91 47
lars.liljedahl@ps.se
   
Per Lindberg - Key Account Manager
010-475 91 48
per.lindberg@ps.se
 
 
Göteborg - PS Distriktskontor Göteborg - PS Distriktskontor
Robin Åsedal - Distriktschef / värdering / försäljning
010-475 91 63
robin.asedal@ps.se
Ola Happstadius - Värdering/försäljning
070-855 91 10
ola.happstadius@ps.se
   
Vänersborg - PS Distriktskontor Älvängen - PS Distriktskontor
Ronny Henriksson - Platsansvarig
010-475 91 67
ronny.henriksson@ps.se
Roger Henriksson
010-475 91 83
roger.henriksson@ps.se
   
Malmö - PS Distriktskontor Malmö - PS Distriktskontor
Torbjörn Friis - Key Account Manager / Försäljning
0707-508 165
torbjorn.friis@ps.se
Niklas Delling - Platsansvarig / Säljare
010-475 91 77
niklas.delling@ps.se
   
Linköping - PS Distriktskontor  
Marcus Vångström
010-475 91 04
marcus.vangstrom@ps.se
 
   
Försäljningsrepresentanter  
Lammhult Växjö
Mikael Pehrsson
010-475 91 70
mikael.pehrsson@ps.se
Mathias Kristoffersson
0707-943 452
mathias.kristoffersson@ps.se
   
Tostared  
Mikael Engström
0766-453 500
mikael.engstrom@ps.se